Прокуратура: з 3 млн. грн. нарахованих штрафів Черкаська екоінспекція стягнула лише 15,6 тис. грн.

Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, органами прокуратури перевірено стан виконання вимог Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" в діяльності держаної екологічної інспекції у Черкаській області.
Проведеними перевірками встановлено, що органами державної екологічної інспекції області ігноруються вимоги ст. 15 Водного кодексу України, ст. 16, 20 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», а сааме - виявленні у ході перевірок порушення не усуваються, а вжиті заходи реагування, внаслідок відсутності належного контролю за їх виконанням, не мають реального впливу на покращення стану законності.
Так, з 3 млн. грн., нарахованих органами державної екологічної інспекції збитків, реально стягнуто лише 15,6 тис. грн.. Звітні дані не відповідають реальному стану, лише за наслідками двох перевірок сума встановлених збитків перевищує 86 млн. грн., що приблизно у 30 разів перевищує звітну суму інспекції. Взагалі не застосовується такий захід реагування як прийняття рішень про тимчасову заборону (зупинення) виробничої діяльності підприємців, які допустили порушення природоохоронного законодавства.
За результатом перевірок прокуратурою області на усунення порушень зазначеного Закону внесено подання на ім’я начальника державної екологічної інспекції у Черкаській області.
11.06.2012 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:36 11.06.2012 mail:
А яких результатів роботи ви очікували від директора "Спортохоти" ?! Приховали 86 млн збитків, та просто не знали, що з ними робить... )))