На Соборній площі відбулося "Свято морозива"

На День міста в Черкасах на Соборній площі відбулося «Свято морозива», організоване ТМ «Рудь» - ПАТ «Житомирський маслозавод». Організатори зробили особливий маркетинговий хід. Для заохочення уваги дітей та дорослих було введено спеціальну «грошову» одиницю «Рудик».
Зовні «Рудик» - це звичайна українська гривня. Однак зроблена вона з картону, а замість князя Володимира - емблема ТМ «Рудь». На такі «гроші» усі охочі могли придбати морозиво та воду або ж взяти участь у різних змаганнях для дітей та дорослих.
Як заявляє президент ПАТ «Житомирський маслосирзавод» - компанія «Рудь» Петро Рудь, перше Свято Морозива компанія провела ще 2006 року. Але з кожним роком організатори намагаються зробити такі свята ще гарнішими,ще яскравішими та більшими – на радість головним відвідувачам – дітям.
- Свято Морозива №1 можна назвати родинним, - говорить Петро Рудь. – Воно сприяє спілкуванню, єднанню та дарує усім його учасникам радість. Наша компанія, як найбільший виробник морозива в Україні, і надалі проводитиме такі дійства для дітей.
У прес-конференції з нагоди Свята Морозива взяли участь співаки Рената Штифель і Дмитро Скалозубов, танцюристи Ілона і Рома, зірки проектів «Х-фактор» та «Танцюють всі». За їхніми словами, морозиво ТМ «Рудь» - найсмачніше з усіх. Саме тому на святах, які організовує житомирська кампанія, з’їдається від 400 кг до декількох тонн морозива.
Цього року Свято Морозива №1 від компанії «Рудь» проходитиме в 34 містах України – від заходу до сходу, від півночі до півдня. Свята Морозива розпочалися 5 травня з Мукачевого і триватимуть до осені.
На Соборній площі відбулося "Свято морозива"

На Соборній площі відбулося "Свято морозива"

На Соборній площі відбулося "Свято морозива"

На Соборній площі відбулося "Свято морозива"


Репортаж і фото Олексія Борисова

11.06.2012 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter