МВК: У Черкасах міліцейські "Черкаси-Інформ-Ресурси" відключили світлофори

МВК: У Черкасах міліцейські "Черкаси-Інформ-Ресурси" відключили світлофори За інформацією Черкаського МВК, в Черкасах відсьогодні не працюють світлофори, що перебувають на балансі Державного підприємства МВС України «Черкаси-Інформ-Ресурси». Це підприємство відключило світлофорні об’єкти від електроенергії. Міська влада не має юридичних підстав фінансувати утримання цих світлофорних об’єктів через це державне підприємство. При цьому «Черкаси-Інформ-Ресурси» самостійно не можуть їх утримувати і відмовляються передати у користування громаді міста.
– Єдиний варіант нормального функціонування світлофорів – це передача їх до міської комунальної власності. Ми вже більше 5 років ведемо переписку із цим підприємством щодо передачі світлофорних об’єктів, – зазначає заступник міського голови Олексій Леонов. – Написали уже не одне звернення і на Міністра внутрішніх справ щодо вирішення цієї проблеми, але «віз і нині там».
Як зазначає Олексій Леонов, у міському бюджеті закладені кошти на фінансування послуг із обслуговування світлофорів, було проведено тендер.
Нагадаємо, переможцем у торгах стало ПП «Геобудсервіс Плюс». ДП МВС «Черкаси-Інформ-Ресурси» також брало участь у торгах, однак їхні пропозиції на надання послуг були на 150 тисяч гривень дорожчі.
Для порівняння:
- пропозиція ПП «Геобудсервіс Плюс» - 725 035,47 грн.
- пропозиція ДП МВС «Черкаси-Інформ-Ресурси» - 877 866,60 грн.
– Ми розуміємо, що процедура зміни права власності на відповідні об’єкти є досить тривалою, – говорить Олексій Леонов. – Тому на цей період просимо ДП «Черкаси-Інформ-Ресурси» надати дозвіл на передачу їх у тимчасове користування.
05.06.2012 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter