Черкаський МВК: якщо дороги не відремонтують до 30 листопада, виконавець сплатить 7 млн. грн. штрафу

Черкаський МВК: якщо дороги не відремонтують до 30 листопада, виконавець сплатить 7 млн. грн. штрафуЯк інформують у Черкаському МВК, в договорі з майбутнім переможцем тендеру на реконструкцію доріг передбачено пункти про суттєві штрафні санкції, мільйонні банківські гарантії і контроль за якістю робіт. Нагадаємо, 30 травня відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів з ремонту доріг. Участь у тендері заявили дві фірми. Переможця міська влада планує визначити наступного тижня.
За словами Олександра Барабохи, заступника директора департаменту економіки і розвитку, підрядник за неякісно виконані роботи відповідатиме «копійкою». У разі, якщо роботи будуть неякісними, фірма-переможець сплатить 10% від вартості робіт. А це понад 7 млн. грн.
Переможець тендеру має виконати ремонтні роботи на 7 черкаських вулицях до 30 листопада. Якщо він не встигне, на нього очікуватиме пеня. Зокрема за кожен протермінований день він сплатить міському бюджету пеню у розмірі подвійної облікованої ставки НБУ. А якщо він затягне здачу робіт на місяць, тоді до нього застосують санкції в розмірі 5% від вартості об’єкту. Сплата пені чи штрафу не звільнятиме підрядника від виконання зобов’язань.
— Також ми передбачаємо у договорі пункт про банківську гарантію. Переможець тендеру за день до підписання угоди має перерахувати на рахунки міської влади 5% від вартості договору. А це понад 3,5 млн. грн. Ці кошти слугуватимуть гарантією. Якщо підрядник не виконає деяких умов договору або не здасть об’єкт вчасно, ці кошти залишаться у міському бюджеті, — розповів Олександр Барабоха.
01.06.2012 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter