Мадам "замовила" Черкаси, мадам місто "танцює": на офіційній афіші Дня міста не Одарич, а Жуковська

У Черкаському МВК поширено афішу до дня міста, який буде відзначатись 1-2 червня.

Мадам "замовила" Черкаси, мадам місто "танцює": на офіційній афіші Дня міста не Одарич, а Жуковська


Від Провінції: якщо в перші мерські роки Одарича витрати на святкування Дня міста оплачувала невідома група спонсорів, то тепер на "офіційній" афіші вже навіть не мер, а почесний президент "Азоту" Жуковська. Мадам "замовила" Черкаси, мадам місто "танцює"...
29.05.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:06 31.05.2012 Shuridze:
Нехитрая логика допысувача "Klavdyj" - " пусть мы будем бедные но мы гордимся своей беднотой" за которой на самом деле скрывается стандартный оппозиционный тезис "чем хуже тем лучше". Очевидно, что допысувачу "Klavdyj" попросту выгодно, чтобы город наш и дальше ветшал, изнашивалась и разрушалась инфраструктура ,а на фестивалях выступали исключительно Грин-бждолы, дабы со своими однодумцями-оппозиционерами, пользуясь ситуацией ,получить диведенды на выборах. Уверен , что узок круг подобных оппозиционеров к собственному городу и далеки они от народа!
14:36 30.05.2012 Oksana_Kolisnyk:
З точки зору ПР афіша слабенька. Не новина. Не "стріляє". Ось якби на афіші був би намальований Обама, ну можна Путіна, зрештою і Янукович би прокотив - то були б питання: "А чому?" А тут... Постріл "в молоко"!
10:26 30.05.2012 Klavdyj:
Цікава логіка у товариша "Shuridze": полезней выбрать деньги..Безкоштовним, пане "Shuridze", буває сир в мишоловці. Той, хто дасть вам деньги, потім у вас в сім раз більше забере, а ви залишитесь старцем та попрошайкою. Рекомендації "брать деньги" дають шулери і мародери, якими кишить партія регионів, членом якої очевидно є дописувач "Shuridze".
22:49 29.05.2012 Shuridze:
А почему нет, товарищи! Город от этого только выиграет. Между крикунами и деньгами на мой взгляд все же полезней выбрать деньги.
19:40 29.05.2012 Oksana_Kolisnyk:
А й дійсно - дивно. Порівняння Жуковської з фарфоровою лялькою дуже й дуже промовисте. Цікаво, які вимоги вона заявить місту за свої милост(ин)і?
16:24 29.05.2012 Mykola:
Одарича можна зрозуміти: черкащанам він в печінках сидить - пройти до ВР шанси нульові. З бюджетом нахомутав так, що Качанівська колонія буде Канарськими островами.. Тому Жуковську тягне з усіх сил - насамперед, щоб себе спасти. Нічого не вийде - за фарфорову ляльку черкащани не проголосують і фальсифікації не допоможуть. Так що, Олегович, готуйся на "виліт"...