Голова Маньківської РДА Могильний - Томенку: "Какая боль, какая боль... Футбола здесь не будет"

Голова Маньківської РДА Могильний - Томенку: "Какая боль, какая боль... Футбола здесь не будет"Як інформує Про Головне, в неділю 27 травня у селищі Маньківка голова райдержадміністрації Василь Могильний заборонив проводити дитячий футбольний турнір, який місцеві футбольні активісти планували ще місяць тому. Як пояснила заступник голови райдержадміністрації Галина Кононенко, причина в недостатній підготовці до заходу, бо, мовляв, турнір важливий, тож його має готувати влада, а їй не було коли — була зайнята іншими справами.
Цього дня до Маньківки приїхав заступник голови Верховної Ради Микола Томенко, керівник штабу об’єднаної опозиції Анатолій Бондаренко, голова обласного «Фронту змін» Наталія Старікова, координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко, голова фракції «Батьківщина» в Черкаській обласній раді Володимир Гресь, депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький.
«Не дивлячись на те, що у Маньківці заборонили грати у футбол, але, на щастя, ще не заборонили дихати, можна воду ще пить, хоч вона не дуже чиста, ще є якісь базові людські права, які ще не забороняють. І цих прав достатньо, щоб підготуватись і на жовтень вийти в нормальному стані. Ми як об’єднана опозиція сьогодні підтягуємо усіх, хто готовий боротись з владою, не залежно від партійності, ми забуваємо про партійні суперечки і партійну боротьбу і в нас є один прапор, який ми сьогодні розгорнули — це державний прапор», — заявив на центральному стадіоні Микола Томенко.
Він вручив ветеранам футболу м’ячі, а після цього присутні підняли прапор і пустили ним синьо-жовті хвилі.
28.05.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter