У Черкасах оновлюють таблички з назвами й номерами вулиць

У Черкасах оновлюють номерні знаки і покажчики вулиць. Комунальники уже встановили близько 600 номерних знаків на багатоповерхівках. До кінця року планують оновити їх усі на будинках комунальної власності. Ці роботи відбуваються за рахунок квартплати, яку сплачують мешканці.
Як інформують у Черкаському МВК, оновлені покажчики вулиць мають новий дизайн. Вони виготовляються в єдиному стилі. Усе це передбачено рішенням виконавчого комітету «Про затвердження вимог та рекомендацій до дизайну адресного господарства м. Черкаси».
Цим же рішенням встановлюють розміри та форми таблички, колір, шрифт, матеріал виготовлення, а також місця розташування на будівлі чи паркані тощо.
Як розповіла начальник відділу дизайну міського середовища Оксана Поліщук, нові покажчики виконуватимуться в гамі двох кольорів: білого та темно-коричневого. У лівій частині таблички розташовуватиметься герб міста Черкаси.
Покажчики назв вулиці з номерами будівель громадських установ (медичних, освітніх, закладів соціального, побутового і культурного призначення), розташованих у центральній частині Черкас, мають підсвічуватись.
Міська влада виготовить та встановить покажчики назв вулиць, провулків, площ, номерів будівель, які перебувають в комунальній власності міста. А от фізичним та юридичним особам, які мають у власності будинки та споруди, рекомендовано самостійно їх виготовити і встановити відповідно до вимог.
— Виготовити дуже просто. Такі замовлення приймають у будь-якому рекламному агентстві. Для цього є розроблені макети, вимоги, розміри, — говорить Оксана Поліщук
Оновлені покажчики мають з’явитись на всіх житлових, комерційних, промислових об’єктах та громадських установах вже до кінця цього року.
У Черкасах оновлюють таблички з назвами й номерами вулиць
24.05.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter