Смачна Новорічна країна" в ТРЦ "Любава" зібрала 16,5 тисяч гривень на лікування онкохворих дітей

Як інформують у міській раді Черкас, підбито підсумки міського благодійного проекту «Смачна Новорічна країна», який вп'яте пройшов у місті. Організатори проекту – мерія міста, ТРЦ «Любава» та кондитерська «Ласуня».

Протягом двох тижнів у торгівельно-розважальному центрі «Любава» проводилися майстер-класи зі створення смачних новорічних пряників та прикрас. Згодом за результатами майстер-класів і виготовлених різними закладами пряничних будинків сформували виставку-композицію «Смачна Новорічна країна».

21 грудня організатори провели благодійний аукціон та ярмарок-розпродаж смаколиків на підтримку дітей, що знаходяться на лікуванні в відділенні онкології та гематології Черкаської обласної онколікарні. Захід проходив під гаслом «Подаруй дитині додатковий день життя».
Смачна Новорічна країна" в ТРЦ "Любава" зібрала 16,5 тисяч гривень на лікування онкохворих дітей

За підсумками аукціону було зібрано 16 500 гривень. Організатори рівними частинами розділили кошти між 25 хворими дітьми. 22 грудня організатори передали кошти батькам юних пацієнтів. Окрім того святкову програму дітям подарували маленькі артисти Багатопрофільного молодіжного центру.
23.12.2014 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter