17 грудня в Черкаському художньому музеї пройде благодійний аукціон на підтримку родин військових

17 грудня о 17.00 в Черкаському художньому музеї відбудеться доброчинний аукціон "Твори добро дітям" на підтримку родин українських військовиків. Як інформують у Черкаській ОДА, на ньому "з молотка" продадуть твори черкаських митців та окремі експонати виставки "Артефакт: історія АТО в речах і малюнках". Виручені кошти спрямують на подарунки до свята Миколая тим дітям, батьки яких загинули під час захисту східних рубежів.
17 грудня в Черкаському художньому музеї пройде благодійний аукціон на підтримку родин військових

Ініціатором проведення такого заходу стала обласна державна адміністрація. Учасники розпродажу зможуть обирати серед сорока лотів: ляльок-мотанок, рушників ручної роботи, творів місцевої арт-студії "Глорія" та художніх робіт черкаських митців.

Нагадаємо, виставка речей із зони проведення антитерористичної операції запрацювала в музеї напередодні Дня Збройних Сил України. На огляд містян виставили понад 70 експонатів із зони АТО. Серед них і фото із передової, й уламки залпових систем "Град" та "Смерч", і залишки протитанкових мін, гільзи та снайперські приціли, а ще – чимало касок та фляг українських бійців.
15.12.2014 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter