Сергія Томіленка, який "невтомно захищав" права черкаських журналістів, обрано заступником голови НСЖУ

Сергія Томіленка, який "невтомно захищав" права черкаських журналістів, обрано заступником голови НСЖУ Голову Черкаської обласної організації Національної Спілки журналістів України Сергія Томіленка призначено першим секретарем НСЖУ. Відповідне рішення прийняв пленум Спілки на своєму засіданні в Києві 22 травня. Посада першого секретаря відповідна посаді заступника голови Спілки.
- Після з’їзду НСЖУ, який відбувся у квітні, розпочинається масштабне реформування нашого – найбільшого в країні – громадського об’єднання журналістів, - коментує своє призначення Сергій Томіленко. – Радий, що колеги вважають, що мій досвід та професійний рівень є гідним тих викликів, які стоять перед НСЖУ. Наша Спілка має зміцнитись організаційно та продовжувати невтомно захищати професійні права журналістів, бути осередком захисту професійних стандартів мас-медіа.
Кандидатуру Сергія Томіленка вніс на затвердження пленуму новий голова НСЖУ Олег Наливайко, донедавна президент інформаційного агентства УНІАН.
Відповідно до Статуту організації те, що Сергій Томіленко обійняв посаду першого секретаря Спілки, не заперечує його права і надалі лишатись головою Черкаської обласної організації НСЖУ.
- Як і раніше, я на громадських засадах виконуватиму обов’язки голови обласної організації Спілки журналістів, - зазначає Сергій Томіленко. – Разом з однодумцями ми будемо організовувати заходи з популяризації журналістської професії, з вшанування ветеранів. І звичайно, ми захищатимемо права наших колег у випадках їх порушення.
Черкаську обласну організацію НСЖУ Сергій Томіленко очолює з 2006-го року. У 2011-му його переобрано на посаді голови на наступний п’ятирічний термін. Зі створення (1998р.) та до 2011-го року працював головним редактором черкаської обласної комунальної газети «Нова Доба». Є засновником та керівником інтернет-проекту «Прочерк.інфо». Сергію Томіленку 36 років. Має почесне звання «Заслужений журналіст України».
22.05.2012 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter