Київський апеляційний господарський суд визнав недійсним договір на 120 млн. грн., укладений черкаської Службою автомобільних доріг

Київський апеляційний господарський суд визнав недійсним договір на 120 млн. грн., укладений черкаської Службою автомобільних доріг Як інформують у прокуратурі Черкаської області, Київським апеляційним господарським судом залишено в силі рішення першої інстанції, яким було задоволено позов прокурора та визнано незаконними договори, укладені між Службою автомобільних доріг в Черкаській області з одним із переможців тендерних процедур по виконанню робіт з ремонту автомобільної дороги.

Як повідомлялось раніше, службові особи вказаної установи визначили переможцем тендерних процедур юридичну особу, технічні можливості якої не відповідали умовам закупівлі, уклавши з нею договори про ремонт автодороги державного значення на понад 120 млн грн.

З метою усунення порушень законодавства та запобігання незаконного використання бюджетних коштів прокуратурою області до господарського суду заявлено позов про визнання недійсними трьох договорів про закупівлю послуг за бюджетні кошти, який у липні поточного року було задоволено.
Не погоджуючись з рішенням суду, відповідач оскаржив його в апеляційному порядку.
03.11.2014 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter