Витончений підкуп: Черкаська ОДА заплатить 613 тис. грн. найтиражнішим черкаським газетам за "висвітлення діяльності органів влади"

Витончений підкуп: Черкаська ОДА заплатить 613 тис. грн. найтиражнішим черкаським газетам за "висвітлення діяльності органів влади"Як повідомляють «Наші гроші», управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації Черкаської облдержадміністрації 10 травня за результатами тендеру уклало низку угод на послуги з висвітлення діяльності органів державної влади на суму 613 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
ТОВ «Редакція Черкаси» Станіслава Журило отримає 112 тис грн. за розміщення матеріалів в рубриці «Трибуна влади» площею 16 тис кв см.
ПП «Маркетингове агентство «Ритм» екс-першого заступника голови Черкаської ОДА отримає 133 тис грн. за розміщення матеріалів в рубриці «Черкащина шляхом реформ» площею 30 тис кв см.
ТОВ «Медіа-Мастер» Віктора Білика (газети «Акцент», «Только ты») отримає 132 тис грн. за розміщення матеріалів в рубриці «Черкащина – соціальний барометр» площею 33 тис кв см.
Газети «Черкаський край» та «Нова доба», засновані облдержадміністрацією і облрадою, отримають по 118 тис грн. за розміщення матеріалів в рубриках «Село Черкащини-2020» і «Поступ влади» площею 33 тис кв см. кожна.
18.05.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter