Готельна мережа «Рейкартз і партнери. Україна», яка придбала готель "Черкаси", обіцяє "вибити" на ньому 4 зірки

Готельна мережа «Рейкартз і партнери. Україна», яка придбала готель "Черкаси", обіцяє "вибити" на ньому 4 зірки Як інформують у Черкаському МВК, готель «Черкаси» придбала столична готельна мережа «Рейкартз і партнери. Україна».
У найближчі роки з готелю планують зробити «чотиризірковий» заклад. Нинішні орендарі можуть не перейматися за свої місця роботи. Новий власник пообіцяв, що не виселятиме підприємців до кінця терміну дії їхньої оренди.
– Протягом року ми плануємо зробити проект реконструкції цього об'єкту, – говорить генеральний директор компанії Юрій Васін. – Це буде чотиризірковий готель, найкращий в Черкасах. За 2013-2014 роки реконструюємо повністю цей об'єкт. І за умовами договору, усі права за договорами оренди переходять нам.
– Нині ми очікуємо від нового власника, що він покращить готельну інфраструктуру Черкас, – наголошує Ірина Удод. – Ця компанія надає широкий комплекс послуг, зокрема займаються і туризмом. Думаю, ця марка надасть нового життя як об'єкту, так і місту.
2012 року мерія планує продати з аукціону ще й приміщення колишнього кінотеатру «Мир» разом із земельною ділянкою. Усі кошти з аукціону надійдуть у бюджет розвитку міста.

Довідка
Готель «Черкаси»
Площа – 4753,5 кв. м
Земельна ділянка – 0,1636 га (готель проданий без землі)
Стартова ціна – 12 862 800 гривень.
Продали за – 14 149 080 гривень.
14.05.2012 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter