Прокуратура: Вищий Господарський суд відібрав у городищенського ПП 2 гектари землі

Як інформує прес-служба прокуратури Черкаської області, Вищим господарським судом України залишено в силі постанову Київського апеляційного господарського суду, якою задоволено позовні вимоги прокурора Городищенського району та визнано недійсними розпорядження Городищенської райдержадміністрації та договір оренди земельної ділянки.

Так, прокурор в інтересах держави звернувся до господарського суду області з позовом про визнання незаконними розпорядження Городищенської райдержадміністрації та договору оренди земельної ділянки.

За результатом розгляду судом першої інстанції відмовлено у задоволенні вказаного позову. Не погоджуючись з рішенням суду, прокурором внесено апеляційну скаргу.

Київський апеляційний господарський суд дійшов до висновку, що Городищенська райдержадміністрація діяла поза межами своєї компетенції щодо розпорядження спірною земельної ділянкою та задовольнив позовні вимоги прокурора в повному обсязі, зобов’язавши приватне підприємство повернути земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 2 га у власність держави.
09.09.2014 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter