На поточний ремонт доріг у Черкасах виділено 4,3 млн. грн.

За інформацією Черкаського МВК, наприкінці квітня відбувся тендер на поточний ремонт черкаських доріг, тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів. Міська влада уклала угоди із переможцями тендеру. Цього року поточним ремонтом вулиць займатиметься Черкаське шляхово-ремонтне будівельне управління (ЧШРБУ), а проїзди між будинками і тротуари асфальтуватиме ПП «Європейська торгова компанія «СОФОС». Загалом на поточний ремонт передбачено понад 4,3 млн. грн.
На поточний ремонт доріг у Черкасах виділено 4,3 млн. грн.

Це кошти державної субвенції. Як пояснив заступник міського голови Олексій Леонов, гроші надходять від держави наприкінці кожного кварталу. Через те, що держава визначила механізм і порядок фінансування коштів державної субвенції наприкінці березня, тому тендер на поточний ремонт відбувся лише 25 квітня.
— У 2010 році ми отримували кошти на поточний ремонт і утримання доріг із дорожнього фонду, який формувався за рахунок податку з власників автотранспорту. Кошти надходили до міського бюджету. У 2011, а потім у 2012 роках правила гри були змінені. Нині кошти на ремонт доріг надходять з акцизу на пальне. Вони акумулюються в Києві, а потім розподіляються як державна субвенція регіонам, — розповів Олексій Леонов.
Протягом року фірма ЧШРБУ відремонтує доріг у Черкасах на майже 3 млн. грн. Поточний ремонт включає в себе асфальтування ям, ремонт дорожнього покриття до 25 м кв. На ремонт тротуарів ПП «Європейська торгова компанія «СОФОС» має використати 855 тис. грн.
Крім того, близько 4 млн. грн. передбачено на утримання самих доріг: це і прибирання прибордюрної частини, вивезення землі та піску, очищення зелених смуг від ґрунту, миття доріг тощо. Тендер на проведення цих робіт виграло ТОВ «Свій лад». Фірма проводить очистку вулиць шведською прибиральною машиною. Завдяки цій техніці лише у квітні було очищено і вивезено із міських автошляхів понад 200 тис. м куб землі та піску.
04.05.2012 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:56 06.05.2012 Efimdos:
На мою думку немає ніякої різниці яка фірма буде займатись покращенням стану Черкаських доріг. Адже якщо "СОФОС" береться за справу, то вирішує її як завжди - до кінця.
Доречі, у мене біля будинку дороги не дуже (:
13:15 04.05.2012 alexband:
Подрядчик что, фанеру будет класть между домами вместо асфальта?.. ЧП "ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СОФОС" - Виды деятельности: Производство шпона, фанеры, плит, панелей. ВЭД: Древесина топливная в виде бревен, поленьев, сучьев, вязанок хвороста или в аналогичных видах; щепа или стружка древесная; опилки и отходы древесные и скрап, агломерированные или неагломерированные, в виде бревен, брикетов, гранул или в аналогичных видах (http://www.apn-ua.com/industry/167014)... Бедные, бедные наши деревья во дворах...