У Черкаському Держкомземі працюють над створенням електронної бази кадастру земель

У Черкаському Держкомземі працюють над створенням електронної бази кадастру земель Як інформують у Головному управлінні Держкомзему Черкаської області, тривають роботи із переведення в електронний вигляд планово-картографічних матеріалів наявних землевпорядних документів. Все це робиться в рамках реалізації Закону України «Про державний земельний кадастр». І має за мету наповнення бази даних Державного земельного кадастру, її технічну систематизацію для більш оперативного та мобільного доступу до електронної бази даних. Усі наявні планово-картографічні матеріали переводяться в електронний растровий вигляд шляхом їх сканування.
– Перетворенню підлягають тільки достовірні матеріали, які мають офіційний статус та отримані з офіційних джерел, – стверджує начальник відділу земельного кадастру Головного управління Держкомзему в Черкаській області Валерій Бакалина. – Це, перш за все, проекти формування території сільських, селищних, міських рад, проекти встановлення меж населених пунктів, проекти (схеми) поділу колективної власності на земельні частки (паї), а також технічна документація щодо складу грунтів та проекти роздержавлення і приватизації земель сільськогосподарських підприємств.
Очікується, що всі ці роботи буде завершено впродовж кількох місяців, і матеріали в електронному вигляді стануть доступні не лише тим, хто покликаний здійснювати державний контроль за земельними угіддями, а й широкому загалу землекористувачів.
03.05.2012 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter