У Черкасах до фермерського ринку підвозитимуть три тролейбуси

У Черкасах до фермерського ринку підвозитимуть три тролейбуси У Черкасах міська влада запроваджує додаткові автобусні та тролейбусні маршрути, які курсуватимуть на новий оптовий ринок «Фермерський» на вул. Смілянський неподалік від будівлі автостанції. Загалом відкрили три тролейбусні маршрути (на одному з них можуть працювати автобуси). Вони охоплюватимуть Південно-Західний район, район «Д», площу 700-річчя, центр, вантажний порт.

За словами начальника управління вуличної інфраструктури та транспорту Віталія Дядченка, нові маршрути необхідні, аби жителі Черкас мали можливість добиратися до ринку, не здійснюючи додаткових пересадок у транспорті.
Із Південно-Західного району курсуватиме тролейбус № 14. Він рухатиметься вулицями Руставі, 30 років Перемоги, Смілянська. «Черкасиелектротранс» виставляє на цей маршрут один тролейбус. Він рухатимуться з інтервалом у 55 хвилин. Тролейбус працюватиме із 8-30 і до 18-00. У вихідні дні – з 6-30 ранку до 14-40.

Із району «Д» черкасців на оптовий ринок доставлятимуть тролейбусним маршрутом № 8Р («Аврора» - Аеропорт). Він курсуватиме вулицями Чигиринська, Добровольського, бул. Шевченка, Смілянська. На цьому маршруті працюватиме три тролейбуси. Інтервал руху складатиме 40-45 хвилин. Починатиме роботу тролейбусний маршрут із 6-40 ранку і завершуватиме о 18-00. У вихідні працюватиме до 14-30.

Також КП «Черкасиелектротранс» запускає додатковий маршрут, на якому можуть працювати автобуси «Вольво», які до цього їздили маршрутом № 1. Очікується, що транспорт курсуватиме по маршруту «Вантажний порт - Аеропорт». Вони рухатимуться вулицями Горького, бул. Шевченка, Смілянська. На цьому маршруті працюватиме 4 тролейбуси (автобуси). Початок із 7 ранку, а завершення – 18-00. Інтервал руху в межах до 20 хвилин. У вихідні дні маршрут працюватиме до 13-50.
28.04.2012 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:40 28.04.2012 Oksana_Kolisnyk:
А "Черкасиелектротранс" графіків дотримуватися думає? На "10-ці" буває по 2-3 маршрути пропускаються. І, вибачте, нафіга було вивішувати оті розклади? От, наприклад, у Щецині за розкладами руху транспорту можна годинники перевіряти. А в Черкасах для чого поналіпашували на стовпи розмільовані жерстянки?