Трирічну дівчинку, яка зникла в Уманському районі, знайшли

Як ми вже повідомляли, в Уманському районі зникла 3-річна дитина. На щастя, дівчинку знайшли.
До чергової частини Уманського райвідділу міліції звернулася жителька Кіровоградської області та повідомила про зникнення дитини. Як стало відомо правоохоронцям мати разом із трирічною донькою приїхала до одного з сел Уманського району в гості до своєї сестри.
Жінка з донькою вирішила відвідати знайомих. Поки дорослі займалися по господарству, 3-річна дівчинка, познайомившись з донькою господарів, пішла гуляти. Через кілька хвилин в будинок вбігла старша дівчинка та стривоженим голосом сказала, що її нова подруга зникла. Усі негайно кинулися на пошуки дитини, але дівчинки ніде не було. Зрозумівши що своїми силами не впоратись, мати звернулась за допомогою до правоохоронців.
Уважно вислухавши розповідь жінки працівники міліції негайно взялися до справи. Увесь райвідділ міліції було піднято по тривозі. На місце пригоди негайно було направлено слідчо-оперативну групу. Розпочалися пошуки дитини, які ускладнювало розташування будинку, адже він знаходився на самому краю села а далі йшла річка та ліс. Правоохоронці почали прочісувати берег річки та ліс, але жодних слідів дівчинки не було. Міліціонери працювали увесь вечір та ніч, але все було марно.
Наступного дня опівдні до чергової частини Уманського райвідділу зателефонував місцевий фермер та повідомив що знайшов маленьку дівчинку. Чоловік розповів, що він заїхав в ліс до кринички набрати води, аж раптом почув у кущах шурхіт. Озирнувшись подивитись що трапилось,чоловік оторопів - коло кущів стояла маленька заплакана дівчинка та просила відвезти її до мами. Чоловік із малям одразу вирушив до міліції. Вже в райвідділі чоловік дізнався, що дівчинку шукають вже протягом цілої доби.
“Пропажу” негайно відвезли до лікарні де її оглянув лікар. Як з’ясувалося маленька мандрівниця схоже «народилася в сорочці» адже з нею було все гаразд. Наразі з дитиною працює психолог, дівчинка знаходиться під наглядом лікарів. За фактом зникнення дитини проводиться перевірка.
СЗГ УМВС в Черкаській області
28.04.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter