Через несплату Черкасиводоканал обмежує подачу води в Геронимівку та Хутори

Через несплату Черкасиводоканал обмежує подачу води в Геронимівку та Хутори Як інформують у КП «Черкасиводоканал», комунальні підприємства сільських рад Геронимівки та Хуторів "хронічно" не сплачують "Черкасиводоканалу" за надані послуги з водопостачання.
Якщо з початку року мешканці міста сплачують за послуги на рівні 97-100%, то оплата за послуги сільських комунальних підприємств не перевищує 50 %. Забезпечуючи жителів сіл водою щоденно, Водоканал несе значні збитки.
Нагадаємо, що обов'язок по забезпеченню населення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості належить до повноважень органів місцевого самоврядування (стаття 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”). Черкасиводоканал чекає від органів місцевого самоврядування не лише бажання отримувати послуги належного рівня, а й виконання обов'язків зі сплати на підзвітній їм території.
На даний час КП “Черкасиводоканал” змушене обмежувати надання послуг вищезазначеним комунальним підприємствам сільських рад. Як варіант, не виключена можливість надання послуг за графіком.
28.04.2012 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter