Попрощавшись із посадою в МВК, генерал Шкарабура обідрав бюджет міста, як липку

Попрощавшись із посадою в МВК, генерал Шкарабура обідрав бюджет міста, як липку  За інформацією Черкаського МВК, міська влада виплатила колишньому заступнику міського голови Миколі Шкарабурі усю суму коштів відповідно до рішення суду. Загалом йому було перераховано майже 270 тисяч гривень грошової допомоги при звільненні як військовослужбовцю.
Нині ж Микола Шкарабура вимагає виплатити йому компенсацію втрат понесених у зв’язку із тим, що із перерахованих коштів був утриманий податок на доходи фізичної особи – це ще кілька десятків тисяч гривень.
Як зазначає начальник відділу судового супроводу юридичного управління Юлія Поліщук, судове рішення не містить вказівки про те, що до сплати підлягає сума коштів без врахування обов’язкових податків і зборів. Тому, виплата має здійснюватися у відповідності з вимогами податкового законодавства України.
– У роз’ясненні, яке ми отримали від Державної податкової служби України, зазначено, що оскільки після звільнення зі служби фізична особа – платник податку не виконує обов’язки несення служби, то законодавчі підстави для компенсації податку, що утриманий із виплаченого за рішенням суду доходу, відсутні, – розповідає начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Наталія Кіченко.
27.04.2012 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter