Черкащина входить до переліку регіонів, звідки здійснюється найбільша кількість нелегальних транспортних перевезень

Черкащина входить до переліку регіонів, звідки здійснюється найбільша кількість нелегальних транспортних перевезень Автомобільні перевізники почали легалізувати свою діяльність: за останній місяць до міністерства інфраструктури поступило понад 150 заяв від нелегалів з наміром вивести свій бізнес із тіні. Про це повідомив голова Укртрансінспекції Євген Пронченко.
«Автомобільні перевізники завдяки нашій роботі почали виходити з тіні: за останній місяць до нас надійшло понад 150 заяв на видачу тимчасових дозволів з гарантією з боку перевізників упродовж шести місяців перейти на безпечні транспортні засоби великої місткості, - сказав Євген Пронченко.
Голова Укртрансінспекції зазначив, що станом на 25 квітня працівниками Інспекції на території України спільно з ДАІ, ДСБЕЗ МВС України і ДПС України проведено 2 тис. рейдів, під час яких складені 4,2 тис. актів перевірок дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом. За результатами розгляду матеріалів про виявлені порушення до нелегальних автоперевізників застосовані фінансові санкції на суму понад 2,3 млн. грн, з яких до Державного бюджету України вже перераховано 1,5 млн. грн.
Працівниками ДАІ МВС України складено 3,5 тис. протоколів про адміністративні правопорушення, ДСБЕЗ, УБОЗ МВС України - 105 протоколів про адміністративні правопорушення, співробітниками податкової служби складено 50 матеріалів.
Більшість нелегальних перевезень пасажирів здійснюються в напрямку Києва з дев’яти областей України: Хмельницької, Сумської, Чернігівської, Волинської, Житомирської, Вінницької, Рівненської, Черкаської, Полтавської. Укртрансінспекція на цих напрямках проводить посилені контрольні заходи: лише з початку року складено 1432 актів перевірок, відповідно до яких передбачено накладення штрафів на загальну суму понад 1 млн. грн. Також співробітниками ДАІ складено 698 протоколів, співробітниками ДСБЕЗ - 62 матеріали.
«30 автобусів нами було поставлено на штрафмайданчики і заборонено до експлуатації. Ще п’ятдесят перевізників позбавлені ліцензії», - сказав Євген Пронченко.
27.04.2012 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter