Прокуратура: стеля в готелі "Шпола-центр" дійсно не в порядку, але за документами "постраждалий" журналіст у номері не проживав

Прокуратура: стеля в готелі "Шпола-центр" дійсно не в порядку, але за документами "постраждалий" журналіст у номері не проживав 23 квітня з посиланням на Шпола-Он-лайн ми повідомляли про те, як на відвідувачів готелю в Шполі ледь не впала стеля. Прокуратура Шполянського району перевірила даний факт. І ось що з`ясувала...
Прокуратурою Шполянського району проведено перевірку за фактом викладених на інтернет-сайтах – інформаційно-аналітичного видання «Провінція» та громадсько-політичнго видання «Прес-центр» публікації про те, що у готелі «Шпола-центр» 21 квітня 2012 року сталося падіння стелі у номері № 307, внаслідок чого міг постраждати журналіст інтернет-газети «Шпола-онлайн» і мешканець Одеси Сергій Чабаненко, який поселився та перебував у вказаному номері.
Під час огляду приміщення у вказаному номері дійсно виявлено відставання шпалер та штукатурки на стелі, що утворилися в результаті протікання дощових вод через покрівлю приміщення готелю.
За цим фактом прокуратурою району перевірка щодо додержання законодавства в частині збереження комунального майна триває.
Крім того, встановлено, що згідно облікових документів вищевказаного готелю, з 20-го по 24-е квітня 2012 року ніхто у вказаному номері ніхто не поселявся і не проживав, а громадянин на ім’я Сергій Чабаненко у вказаних документах взагалі не значиться, відповідно обставин щодо можливої загрози життю та здоров’ю вказаних осіб не виявлено.
25.04.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter