Хвиля "обачкування" Черкас докочується до центру

Хвиля "обачкування" Черкас докочується до центруПроцес «обачкування» Черкас контейнерами імені Одарича-Дзюби, розпочавшись у Дахнівці, повільно підкотився до центру міста. У Черкаському МВК рапортують…
Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» вже роздало понад 3200 нових контейнерів жителям приватних будинків. Нині бригади комунальників працюють в районі «Казбету» (до вул. Котовського). Тут вони обходять будинки вже по другому колу. Наступного тижня планують просуватися у центр міста та в мікрорайон «Зелений».
Директор КП «Черкаська служба чистоти» Олександр Варденський говорить, що люди нормально сприймають прихід комунальників, беруть контейнери і укладають угоди на вивезення сміття.
— Ті, хто раніше не платив за вивіз сміття і не мав відповідних угод, ті й нині намагаються усілякими методами відмовитися від отримання контейнера. Однак вони не розуміють, що слідом за нами йдуть інспектори з департаменту муніципальної інспекції, - говорить Олександр Варденський.
Ольга Швець, директор департаменту муніципальної інспекції, говорить, що з 20 січня інспектори спільно із працівниками «Черкаської служби чистоти» пройшлися по «відмовниках» мікрорайону «Дахнівка». За результатами кількох таких спільних рейдів 50 людей уклали відповідні угоди з комунальним підприємством на вивезення сміття, на двох жителів були складені протоколи. Тим, хто відмовляється укладати договір на вивезення сміття, загрожує штраф в 340 грн. При повторному складанні протокола сума збільшується до 1360 грн.
Олександр Варденський повідомив, що з «Дахнівки» вже другий тиждень вивозять сміття за новою системою і з нових контейнерів. Якщо на першому тижні бажаючих виставляти сміття було небагато, то вже з другого тижня близько 50% почали викочувати баки зі сміттям до місць збору.
24.01.2012 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
08:53 25.01.2012 JILLY:
Епопея з бачками безумовно стане класичним прикладом чиновчичого безпредела і лохізма. Завезти таку кількість непотрібу можуть лише кончені шарлатани, які "керують" нашим містом. 6,5 мільйонів гривень пішло в кишені одаричевому племені. Дзюба став мільйонером, а Ольга швець - "бачковую баронесою".
18:48 24.01.2012 Shine:
А якщо якийсь, скажімо, мешканець "Дахнівки"
не купить бачок, а буде у сусідський сміття викидати??? Тоді як?