Естет Мирза висаджує уздовж парковки біля Будинку торгівлі 60 кленів

За інформацією Черкаського МВК, близько 60-ти срібнолистих кленів висаджують протягом цього тижня на Європейській площі у Черкасах. Уже висаджено близько тридцяти дерев біля паркувального майданчика та частину вздовж вулиці Смілянської. Біля кінотеатру «Україна» клени ростимуть у два ряди.
– До озеленення площі ми підійшли дуже серйозно, – говорить депутат Черкаської міської ради та співвласник Будинку Торгівлі Микола Мирза. – Довелось об’їздити мало не всю Україну, щоб віднайти справді підходящі породи дерев, котрі легко приживуться. Найкращим варіантом виявився клен, який вважається невибагливим деревом, виростає не досить масивним, а за рахунок щільної та широкої крони створює затінок.
За словами Миколи Мирзи, дерева привезені із розсадника із Західної України. Вони повністю підготовлені до пересадки і транспортувались з великим комом ґрунту. Саджали їх на чималій глибині і при цьому використовували спеціальний гідрогель та добрива.
– Ми закупили двадцятирічні дерева, їхня висота близько шести-восьми метрів, – розповідає депутат. – Задля догляду за кленами проклали шість водовідводів, через які здійснюватиметься крапельний полив.
Усі роботи з висадки, видалення та закупки дерев, ремонту пішохідної зони були здійснені за рахунок власників Будинку Торгівлі. Крім того, надалі планується висадити ще півтисячі кущів різноманітних троянд між тротуаром по вулиці Смілянській та паркувальним майданчиком. А також від бульвару Шевченка до вулиці Хрещатик прокладуть спеціальне замощення у стилі «старого міста».
Естет Мирза висаджує уздовж парковки біля Будинку торгівлі 60 кленів

Від Провінції: нагадаємо, що торік власники Черкаського БТ оголосили про реконструкцію Європейської площі в Черкасах. У результаті замість площі , чий зовнішній вигляд був несучасним та застарілим, було заасфальтовано великий паркувальний майданчик.
25.04.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:14 25.04.2012 Shine:
Ну добра справа! Аби вони прижились.
Бо спека,відсутність вітру і тіні у асфальтобетонному центрі не комільфо