Черкаська молодь боролася з гендерними стереотипами

24 квітня черкаська молодь боролася з гендерними стереотипами у міському парку. Креативний квест для молоді підготував обласний молодіжний ресурсний центр та Центр гендерної освіти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.
40 дівчат і четверо хлопців, майбутніх соціальних працівників та соціальних педагогів, змагалися за найкращого та найактивнішого знавця гендерної рівності. Змагання передбачали розважальні, інтелектуальні та практичні складові.
Черкаська молодь боролася з гендерними стереотипами

Зокрема, своєрідним пропуском у гру був тест на гендерну обізнаність, з яким з першого разу не впоралася жодна із команд. З кожним завданням учасники заглиблювалися у принципи гендерної рівності, згадували анекдоти, афоризми та рекламу, що відображає усталені образи чоловіків та жінок, оцінювали закладені у суспільстві гендерні стереотипи. А також переконували людей дотримуватися принципів гендерної рівності і разом з ними записували відео, де всі одночасно вигукували "Я зобов’язуюся притримуватися принципів гендерної рівності" Всі учасники та учасниці прибивали цвяхами спеціальні папірці, і, навіть семи із восьми командам вдалося переконати перехожих чоловіків приміряти жіноче взуття на підборах для того, щоб зрозуміти складність життя жінки…
Разом з тим, на думку лідерки команди-переможця квесту ФЕМЕН Даші Смик, завдання їхній команді видалися не складними
- Ми вже мали достатній рівень підготовки із спеціалізованого курсу в університеті, а складніше для нас було знайти ці завдання, які часом були розташовані зовсім неочікувано, але логічно та послідовно заховані у різних частинах парку. Нам лишалося тільки відразу братися за їх виконання.
25.04.2012 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter