Готуючись до Євро 2012, черкаська міліція успішно "розігнала" натовп "розлючених уболівальників"

20 квітня були проведені командно-штабні та тактико-спеціальні навчання зведеного загону УМВС України в Черкаській області під умовною назвою «Хвиля». До участі в навчаннях було залучено працівників міліції Черкаської області та військовослужбовців військової частини внутрішніх військ МВС України.
Практичний етап навчань проходив на території Черкаського аеропорту. За легендою міліціонери відпрацьовували ситуацію, яка може виникнути під час проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО – 2012», а саме: розбурханий натовп невдоволених вболівальників намагається організувати масові заворушення та скоїти порушення громадського порядку в місцях великого скупчення людей, наражаючи на небезпеку оточуючих. Командир зведеного загону віддає розпорядження по проведенню спецоперації. Загін правоохоронців в своєму складі поділений на спеціальні групи, кожна з яких має своє завдання. Розпочинається робота по роз'ясненню законів та попередженню фанатів про те, яка відповідальність настає за ті дії, які вони скоюють, Потім серед натовпу виявляють підбурювачів порушення громадського порядку. Далі розпочинають роботу слідчо-оперативні групи та групи документування. Коли фанатів оточено, їх відокремлюють на групи та затримують найактивніших учасників. Після цього натовп починає бешкетувати не так активно і заворушення поступово припиняються.
Готуючись до Євро 2012, черкаська міліція успішно "розігнала" натовп "розлючених уболівальників"

Готуючись до Євро 2012, черкаська міліція успішно "розігнала" натовп "розлючених уболівальників"

При підведенні підсумків проведення навчальної операції «Хвиля» було відзначено високий рівень підготовки правоохоронців Черкащини і впевненість в тому, що їх професіоналізм дозволить уникнути конфліктних ситуацій та забезпечити зразковий правопорядок на ввіреній керівництвом території під час проведення чемпіонату «Євро-2012» в місті Києві.

СЗГ УМВС в Черкаській області
21.04.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter