Прокуратура Шполянського району вивчає обставини побиття сільського вчителя на території СТОВ «Агроспілка»

Прокуратура Шполянського району вивчає обставини побиття сільського вчителя на території СТОВ «Агроспілка» Прокурор Шполянського району М. Литвин оприлюднив інформацію про хід розслідування справи щодо побиття вчителя місцевої школи в селі Соболівка Сергія Вікторовича Скрипника працівниками СТОВ «Агроспілка». У повідомленні прокуратури, зокрема, зазначається:
- 14 березня 2012 року о 3 годині 40 хвилин в чергову частину райвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення від С.В .Скрипника, жителя с. Соболівка, про те, що йому близько 2 години ночі на території СТОВ «Агроспілка» невідомі особи завдали тілесні ушкодження.
За даним фактом 22 березня 2012 року Шполянським райвідділом внутрішніх справ порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. І. ст. 122 КК України (умисне спричинення середньої тяжкості тілесних ушкоджень).
Встановлено, що у вказаний час С.В. Скрипник, який працює вчителем у місцевій школі, перебував на території сільськогосподарського товариства, біля сіносховища.
С.В. Скрипник стверджує, що працівники товариства завдали йому тілесні пошкодження.
У свою чергу, працівники господарства факт побиття Скрипника заперечують та стверджують, що він упав і отримав тілесні ушкодження. Вони бачили, що той лежав біля сіносховища, і припускають, що він впав, коли вибирався з приміщення.
З метою встановлення дійсних обставин та механізму отримання Скрипником тілесних ушкоджень проводиться судово-медична експертиза.
Хід розслідування кримінальної справи перебуває на контролі прокуратури району.
19.04.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter