До 9 травня на площі Слави в Черкасах встановлять стелу з прізвищами черкащан - Героїв Радянського Союзу

На площі Слави у Черкасах увіковічнять пам’ять воїнів Великої Вітчизняної війни. Як інформують у Черкаському МВК, до 9 Травня там встановлять стелу, на якій будуть викарбувані імена Героїв Радянського Союзу, котрі народилися чи проживали в Черкасах, а також обороняли та звільняли місто.
– Уже розпочалися роботи, – розповідає заступник начальника відділу планування та архітектури Черкаської міськради Віталій Чернуха. – Ми почали облаштовувати майданчик під стелою, залили фундамент. До Дня Перемоги плануємо завершити спорудження стели та благоустрій прилеглої території.
Монумент спроектував черкаський архітектор Сергій Фурсенко, котрий у свій час був співавтором Черкаського краєзнавчого музею, філармонії, резиденції Богдана Хмельницького у Чигирині та інших об’єктів.
– Стела буде гранітною, матеріал із Капустянського родовища, що на Кіровоградщині. Розміри – 2х8 метрів, – зазначає Віталій Чернуха. – Планується, що вночі стела підсвічуватиметься, а навколо буде облаштована клумба з калиною. Фінансування проекту взяв на себе як міський, так і обласний бюджети.

Довідка
Герої Радянського Союзу:
– що народилися у Черкасах – 8 осіб
– брали участь у боях за місто – 32особи
– що проживали у місті – 37 осіб
До 9 травня на площі Слави в Черкасах встановлять стелу з прізвищами черкащан - Героїв Радянського Союзу

До 9 травня на площі Слави в Черкасах встановлять стелу з прізвищами черкащан - Героїв Радянського Союзу
18.04.2012 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
01:05 19.04.2012 Oksana_Kolisnyk:
Не розумію я цього проекту. Ні з точки зору вшанування, ні ... та про архітектуру тут і мови немає. Хай вибачить пан шановний архітектор, але, як на мене, він цим об'єктом руйнує композицію цього майданчика, звужує його. І взагалі, якось все відгонить спекуляцією на темі.
20:16 18.04.2012 Klavdyj:
Війна - це трагедія, а не свято. І тільки комуністичні безбожники "святкують" гибель мільйонів ні в чому не повинних людей - німців,поляків, росіян, українців... Два людожери Гітлер і Сталін влаштували кроваву бійню за володіння світом. Німці позбулися фашизму - і живуть по-людськи. А українці не здолали комунізм -і мають найнижчу зарплату в Європі.Нещадно експлуатуючи міф про "перемогу" одаричі не забезпечили українським ветеранам і десятої частини тих благ, які мають німецькі ветерани, що програли війну. Українські ветерани риються в смітниках, в той час як одаричи живуть в восьмисотметрових хатярах .. Перемога України ще попереду.