20 квітня Одарич показуватиме Тігіпку "потьомкінські" Черкаси

20 квітня Одарич показуватиме Тігіпку "потьомкінські" Черкаси 20 квітня в Черкаси приїде Віце-прем’єр-міністр України-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. Як інформують у Черкаському МВК, йому продемонструють енергоощадні технології, котельню, що працює на біо-паливі, а також новітні заходи у соціальній політиці.
До обласного центру він завітає на запрошення міського голови Черкас Сергія Одарича. У ході робочої поїздки Віце-прем’єр має намір побувати в громадській приймальні управління праці та соціального захисту населення Соснівського району, котра була створена за рахунок коштів Світового банку.
Ознайомиться Сергій Тігіпко і з роботою котельні «Черкаситеплокомуненерго», яка працює на біопаливі. Нагадаємо, встановлення обладнання на альтернативних джерелах енергії дозволяє економити кошти на дорогому російському газі. Біо-котельню встановили за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. За розрахунками спеціалістів, окупність проекту – 3-4 роки.
Продемонструють Віце-прем’єр-міністру України і позитивні приклади черкаських об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, котрі обладнані лічильниками тепла та індивідуальними тепловими пунктами. Сергій Тігіпко зможе оцінити результати споживання тепла після утеплення фасадів таких житлових будинків. Також презентують способи легалізації заробітної плати у Черкасах.
Цього дня Сергій Тігіпко зустрінеться і з головою Черкаської облдержадміністрації Сергієм Тулубом та відвідає низку обласних заходів.
18.04.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter