Черкаські рибінспектори прострелили ногу хворому на діабет

Рибінспектори з Чорнобая Черкаської області прострелили ногу рибалці Олександрові Шаповалу. Подія сталася в селі Іркліїв. Потерпілий звернувся в міліцію. Вимагатиме справедливого суду над винуватцями.
"Я пішов із кумом на риболовлю на Дніпро, – згадує Олександр. – Взяли вудки. Посиділи кілька годин. Тут до нас підійшли троє рибінспекторів із Чорнобая. В руках тримали риболовецькі сітки. Стверджували, що це наші. Почали складати протокол. Я піднявся й спитав в інспектора, що він пише. У відповідь почув два коротких постріли. Стріляли гумовими кулями. Одна влучила мені в ногу. Я відразу сів. Викликали швидку і міліцію. Мене доправили у лікарню".
Олександр хворіє на цукровий діабет. Намагається уникнути будь-яких подряпин, бо вони важко заживають.
"У лікарні платив за ліки й вносив благодійні внески. Витратився на чималу суму. Приходив міліціонер, брав мої покази. Найближчим часом подаватиму до суду. Мені приховувати нічого".
У головному управлінні рибоохорони коментар узяти не вдалося. Кажуть, що керівник на нараді. Міліція теж ситуацію ніяк не коментує.
Олександр Шаповал одружений. Разом із дружиною виховує 9-річну доньку.

Юрій Стригун
gazeta.ua
12.04.2012 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:40 17.04.2012 serg233:
Держрибоохорона у Черкаській області спростовує інформацію щодо використання вогнепальної зброї державними інспекторами Чорнобаївської рибоохоронної дільниці Держрибоохорони у Черкаській області стосовно рибалки Олександра Шаповала. Детальну інформацію щодо обставин події Ви можете отримати за тел. 0472310276.
Голова комісії по припиненню юридичної особи Держрибоохорона у Черкаській області Стороженко Ярослав Анатолійович.