Черкаська мерія заохочує своїх кращих працівників "крутити педалі"

Черкаська мерія заохочує своїх кращих працівників "крутити педалі"За кілька днів у мерії продовжать традицію із вручення велосипедів найкращим працівникам виконкому. Планується, що двоколісних отримають два працівники міськвиконкому.
За словами керуючого справами МВК Миколи Кудрявцева, вручення велосипедів – це хороша традиція зі стимулювання працівників.
— Чому саме у речовій формі? Є вибір: або заплатити премію, або видати заохочення у вигляді велосипеда. Премія проїдається, витрачається і через певний час її не буде, а велосипед залишиться, — говорить Микола Кудрявцев.
За інформацією прес-служби МВК, він вважає, що дарування велосипедів не означає, що чиновник має їздити на ньому на роботу. На його переконання, є нормальним, коли працівник мерії разом із сімєю може поїхати відпочити у парк, на набережну чи взагалі зайнятися спортом. Сьогодні весь світ рухається у напрямку розвитку велосипедної культури. Він сподівається, що у міськвиконкомі така традиція приживеться, і частина працівників «пересяде» на велосипеди.
Нагадаємо, практику з дарування велосипедів започаткували торік. У 2011 році цінні подарунки отримали троє працівників. Подібну практику також запровадили і на комунальних підприємствах міста.
11.04.2012 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter