Чергова перемога черкаської опозиції: Янукович нагородив мужнього опозиціонера Мушиєка орденом "За заслуги" III ступеня

Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій Черкаської області».
За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний та культурно-освітній розвиток Черкаської області, вагомі трудові досягнення, високу професійну майстерність та з нагоди 60-річчя утворення Черкаської області постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
РАЙКОВА Бориса Сергійовича - голову Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців України
Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня
КОВАЛЕНКА Миколу Петровича - бригадира тракторної бригади сільськогосподарського товариства «Зоря», с.Косарі, Кам'янський район
ЛОБУНЕЦЬ Віру Миколаївну - художнього керівника народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» Гельмязівського сільського будинку культури, Золотоніський район
МУШІЄКА Михайла Григоровича - члена громадської організації «Моя рідна земля», м.Черкаси (Михайло Мушиєк - депутат Черкаської обласної ради, фракція "Батьківщина";Пров)
НЕДЗЕЛЬСЬКОГО Бориса Васильовича - начальника свинокомплексу «Мар'янівський» товариства «Черкаська м'ясна компанія», Лисянський район
ПАРАМОНОВА Віктора Володимировича - головного лікаря комунального закладу «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради
РАКА Миколу Миколайовича - голову фермерського господарства «РОМ», с.Велика Севастянівка, Христинівський район
ШАПРАНА Андрія Михайловича - Русько-Полянського сільського голову
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
ВЕРЕТІЛЬНИКА Володимира Михайловича - голову Черкаської обласної організації ветеранів
КУЗЬМИЧОВА Геннадія Петровича - члена Черкаської міської Спілки ветеранів Афганістану
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГРОМОВУ Тетяну Яківну - керівника дитячого танцювального колективу «Веселка», м.Жашків
МОРЕНКО Людмилу Миколаївну - редактора Корсунь-Шевченківської районної газети «Надросся»
ПАНЧЕНКО Людмилу Анатоліївну - оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства «Богодухівське», с.Богодухівка, Чорнобаївський район
ПРУТАС Марію Василівну - Нетеребського сільського голову
ТЕРЕЩЕНКО Ліну Денисівну - директора Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
Нагородити орденом Данила Галицького
БАРДАЧЕНКА Олексія Васильовича - голову Катеринопільської районної державної адміністрації
Нагородити медаллю «За працю і звитягу»
ГОНЧАРУКА Віталія Григоровича - завідувача Старосільської дільничної лікарні, Городищенський район
ДОВБУШ Марію Григорівну - учительку Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міської ради
ШЕПЕТОВСЬКОГО Ріхарда Івановича - електромонтера цеху акціонерного товариства «АЗОТ», м.Черкаси
Нагородити медаллю «За врятоване життя»
АРХИПЕНКА Володимира Олексійовича - заступника начальника групи - начальника рятувального відділення аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Черкаській області
Присвоїти почесні звання:
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»
ВАКУЛІНІЙ Людмилі Миколаївні - учительці Червонослобідської загальноосвітньої школи І-III ступенів №2 Черкаської районної ради
КАНАЙ Ользі Іванівні - директорові Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради
МОКРУШИНІЙ Тетяні Григорівні - учительці Першої міської гімназії Черкаської міської ради
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»
МОРОЗОВІЙ Галині Володимирівні - майстрові декоративного розпису, члену громадської організації «Фонд розвитку «Шевченків край», м.Канів
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»
ЧЕМЕРИСУ Віталію Юхимовичу - електромонтерові служби високовольтних ліній акціонерного товариства «Черкасиобленерго»
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»
ВАЛОВОМУ Ігорю Петровичу - завідувачеві поліклініки комунального закладу «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради»
«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»
ПОДІЧУ Володимиру Вікторовичу - слюсареві акціонерного товариства «Золотоніський машинобудівний завод імені І.І.Лепсе»
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»
БУРЛАЦІ Галині Вікторівні - директорові Палацу культури «Дружба народів» акціонерного товариства «Азот», м.Черкаси
ЛИСЕНКУ Миколі Петровичу - викладачеві Канівського училища культури і мистецтв Черкаської обласної ради
ОСАДЧІЙ Діні Іванівні - керівникові народного аматорського хору ветеранів війни та праці міського будинку культури, м.Сміла
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»
ЧМИЗІ Тетяні Іванівні - директорові Тальнівського районного Будинку дітей та юнацтва Тальнівської районної ради
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»
ЧЕКАЛЕНКУ Василю Івановичу - директорові товариства «Берестівець», Уманський район
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»
ДИШЛЮК Людмилі Юріївні - матері-виховательці дитячого будинку сімейного типу, с.Іваньки, Маньківський район
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ»
ГВОЗДЮ Віктору Михайловичу - начальникові Управління ДСНС України у Черкаській області
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»
РАМАЗАНОВУ Юрію Абдуллаєвичу - тренерові Чорнобаївської дитячо-юнацької спортивної школи.
Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ
9 січня 2014 року
10.01.2014 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter