Черкаська влада підписала угоду про співпрацю з Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню

Як повідомляють у Черкаській ОДА, укладено тристоронню угоду про співпрацю між Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Черкаською обласною державною адміністрацією й Черкаською обласною радою.
Підписання угоди відбулось під час інформаційно-методичного семінару «Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування: вимоги та особливості проведення у 2012 році».
Як повідомив голова обласної ради Валерій Черняк, на засіданні Уряду, яке відбулося 14 березня цього року, відповідною Постановою Кабінету Міністрів було затверджено перелік проектів переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2011 року, а також порядок та умови надання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування програм-переможців.
Так, серед переможців із Черкащини – Драбівецька сільська рада Золотоніського району, яка представила проект «Школа сприяння здоров’ю – сільським дітям» й Уманська міська рада з проектом «Відкриття лікувально-трудової майстерні Центру обслуговування бездомних громадян та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі».
Було зазначено, що конкурс проектів, організований Державним фондом, дає змогу в ефективний та конкурентоспроможний спосіб розв’язувати проблеми місцевого самоврядування. Крім того, 1 лютого стартував уже Х конкурс проектів, у якому Черкащина теж може гідно презентувати себе.
06.04.2012 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter