Скандальний Толчин вже представляє Черкаську область на міжнародних виставках

Скандальний Толчин вже представляє Черкаську область на міжнародних виставкахЗа інформацією Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин облдержадміністрації, 28-30 березня в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбулася XVIII Міжнародна виставка UITT 2012 «Україна – подорожі та туризм». На ній було представлено туристичний потенціал Черкаської області. Зокрема, було презентовано 4 національні та 5 держаних історико-культурних заповідників.
В експозиції Черкаського краю також взяли участь провідні туроператори області, які презентували основні туристичні маршрути регіоном.
Під час виставки були налагоджені тісні зв'язки з іншими областями країни та всеукраїнськими туроператорами, які працюють на в’їзний туризм.
Туристична виставка UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі туроператорів, авіакомпаній, турагентств, національних і регіональних туристичних комітетів, страхових компаній, готельних та курортних комплексів. Вона розкриває весь спектр туристичних послуг, починаючи з організації туристичних подорожей різними країнами світу, і закінчуючи послугами з авіаперевезень, продажем залізничних квитків, розміщенням та бронюванням готелів, організацією конференцій, семінарів, наданням страхових послуг тощо.
03.04.2012 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter