У Канівському районі закрили школу

У Канівському районі закрили школу Діяльність школи у с. Горобіївка Канівського району призупинено. Усі школярі з 1 вересня за заявами батьків навчаються в інших навчальних закладах.
Про це йдеться у відповіді на звернення депутата Черкаської обласної ради Наталії Старікової з департаменту освіти й науки облдержадміністрації. У відповідному зверненні депутатка просила поінформувати про функціонування шкіл у селах Беркозівка, Лука та Горобіївка на Канівщині після розголосу про плани місцевої влади закрити ці навчальні заклади на початку нового начального року.
Нагадаємо, наприкінці літа громада Беркозівки і Луків активно стала на захист шкіл. Люди зверталися до депутатів із проханням допомогти у вирішенні проблеми. Зрештою, навчальні заклади у цих двох селах влада вирішила не чіпати. Принаймні, у згаданій відповіді з департаменту освіти й науки за підписом його директора Галини Гаврилюк йдеться, що "у 2013-2014 навчальному році ліквідація вищезазначених навчальних закладів не планується".
У Горобіївці ж батьки написали заяви про переведення дітей на навчання у школи в інші села. Приміром, четверо дітей навчаються в Межиріцькій ЗОШ, 8 – в Сахнівській Авторській ім. Захаренка, одна дитина – в Конончанському навчально-виховному комплексі.
11.10.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter