"Боксери" з черкаського "Удару" протестують проти нав`язування школярам рідної мови свого лідера

"Боксери" з черкаського "Удару" протестують проти нав`язування школярам рідної мови свого лідера Черкаські «боксери» з «Удару» заявляють рішучий протест проти намагань влади нав`язати 5-класникам вивчення рідної мови свого лідера Віталія Кличка. Хто з антинародної влади зважився на таке дикунство в наполовину російськомовних Черкасах? Такі дрібниці суржикомовних боксерів не цікавлять...

Останнім часом адміністрації навчальних закладів області за вказівкою чиновників заявляють про зміни у навчальних планах, відповідно до яких школярі із 5-го класу зобов’язані вивчати другу іноземну мову.
Разом з тим, переконують батьків у необхідності вивчення саме російської мови - заявив голова Черкаської обласної організації партії "УДАР" Віталій Іляшенко. Про це повідомляє газета "Вечірні Черкаси".
– Відбувається не що інше, як навмисна русифікація шкіл. Щоб не наймати вчителів англійської, німецької або французької, влада вирішила навчати дітей російської мови. До того ж, це вигідно головному українофобу, міністру освіти Дмитру Табачнику, – зауважив очільник обласного "УДАРу".
Він додав, що такі дії влади – відвертий ляпас Україні, яка торує шлях до Європейського Союзу. Це вигідно лише Росії, яка робить усе, аби збити українців із євроінтеграційного курсу.
– Усі учні та їхні батьки мають пам’ятати: право самостійно обирати мову для вивчення належить виключно їм. І жоден чиновник або наказ не зобов’язують вивчати російську мову як другу іноземну, – наголосив Іляшенко.
02.10.2013 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter