Вільні демократи Одарича заявляють, що Білоусов не збирається робити капітальні ремонти в черкаських школах

Вільні демократи Одарича заявляють, що Білоусов не збирається робити капітальні ремонти в черкаських школах У той час, коли «нова міська влада» всіляко вихваляється своїми напрацюваннями, зараховуючи сюди й ремонтні роботи в навчальних закладах, директори шкіл бідують, вказуючи на не відремонтовані покрівлі та фасади. Про це інформує прес-служба ПВД.
До початку навчального року лишилося обмаль часу, а в багатьох школах ще й досі не розпочалися капітальні ремонти. Керівники шкіл побоюються, що 1 вересня для багатьох із них розпочнеться без відремонтованих дахів, фасадів та без замінених вікон.
Якщо внутрішні ремонти школам таки вдається робити своїми та батьківськими силами, то говорячи про ремонт дахів, вчителі за голови беруться.
- Ситуація нікудишня, - нарікає директор школи № 28 Тетяна Скорик. – На ремонт даху нашій школі мали б виділити 150 тисяч гривень, але віз і нині там.
Пані Тетяна додає, що цієї суми не вистачило б на увесь дах, але хоча б один блок капітально відремонтувати (у школі три блоки).
-Ми все обміряли, обдивилися. Я сама по тій покрівлі лазила. Й на сьогодні ремонт нашого даху викликає велике занепокоєння, – зазначає директор. – Школу можна не ремонтувати із вересня по травень, але ж не влітку, тому, будьте добрі, ремонтуйте! Окрім того, нам зараз треба перезарядити вогнегасники, перевірити манометри, а нам цього ніхто не зробить, якщо не буде оплати. Це все створює напружену ситуацію. Тим паче, що з 12 серпня розпочинається об’їзд шкіл комісією, яка підписує акт готовності школи до початку навчального року.
Поруч зі школою № 28 знаходиться інша школа – №27. Там ситуація ще гірша, адже капітально ремонтувати потрібно не тільки покрівлю, а й фасад, у якому утворилися добрячі щілини. Тож школа потребує термінового ремонту.
-Стіни фасаду – це взагалі катастрофа. У них суцільні щілини. І так з усіх боків школи. Фахівці кажуть, що залізо майже повністю прогнило, й це може призвести до обвалу стін. Мене це найбільше хвилює, бо з внутрішніми роботами нам батьки підставляють плече, а зовнішні роботи – то вже не в наших силах, - розповідає директор школи №27 Надія Олійник.
Не краща ситуація і в інших навчальних закладах, де в основному також проходять лише косметичні ремонти. Директори кажуть, що з ними всі організації відмовляються працювати, адже не хочуть потім місяцями чекати на проплати.
26.07.2013 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter