Департамент освіти ОДА: До 29 внз Черкащини подали заяви близько 17 тисяч абітурієнтів

Департамент освіти ОДА: До 29 внз Черкащини подали заяви близько 17 тисяч абітурієнтів Ректори черкаських внз відзначають «бум» попиту на бухгалтерський облік. Загалом же, абітурієнти Черкащини обирають передовсім ВНЗ рідного регіону. Про це стало відомо під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі, присвяченої першим дням вступної кампанії.
- Статистика перших 10 днів нас радує, - констатувала заступник директора Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Ольга Фурман. - Близько 17 тисяч випускників подали документи до 29 внз нашої області. У співвідношенні до кількості місць держзамовлення, доведених до внз, на 10.07 - за умови, що абітурієнти, які подали заяви до ВНЗ, виберуть саме ці навчальні заклади - по внз 3-4 рівнів акредитації на бакалавра конкурс становить 3,2 особи на 1 місце, а на молодшого спеціаліста у ВНЗ 1-2 рівнів акредитації – 1,65 особи.
У більшості випадків наші абітурієнти надають перевагу внз Черкащини. У цьому році більшість подає документи у електронній формі, а часто – то і дублюють подачу документів.
15.07.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter