2013 року в Черкасах вдвічі зросла кількість злочинів, скоєних неповнолітніми

2013 року в Черкасах вдвічі зросла кількість злочинів, скоєних неповнолітніми Прокуратура міста Черкаси визнала недостатньою роботу, що проводиться в місті задля попередження злочинності серед дітей. Про це інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси. Про це йшлося на міжвідомчій нараді керівників правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування щодо профілактики правопорушень і бездоглядності, координації діяльності по боротьбі зі злочинністю у підлітковому середовищі за І півріччя.
Як повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, упродовж півроку до ЄРДР внесено відомості про 46 кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми. З них 23 провадження з обвинувальними актами направлено до суду. За аналогічний період минулого року неповнолітніми скоєно 28 злочинів.
Позитивним можна вважати той факт, що кримінальних правопорушень, скоєних у стані наркотичного, токсичного, алкогольного сп’яніння не зареєстровано. Крім того, з набранням чинності нового кримінального процесуального законодавства, запобіжні заходи щодо неповнолітніх стали набагато м’якшими. Так, лише одного неповнолітнього взято під варту, до інших застосовувався запобіжний засіб особисте зобов’язання. Використовувалися спрощені форми судового розгляду кримінальних проваджень – укладено угоду про примирення.
09.07.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter