Археолог ЧНУ назвав скандал навколо себе штучним, вік - передпенсійним. І взагалі - ніяких претензій до Кузьмінського

Археолог ЧНУ назвав скандал навколо себе штучним, вік - передпенсійним. І взагалі - ніяких претензій до Кузьмінського Про Головне оприлюднив відкритий лист викладача ЧНУ Сиволапа щодо останніх подій навколо його персони.
Шановна інтернет-громадо!
Я щиро вдячний за Вашу небайдужість до моєї долі як фахівця-археолога. Хочу внести уточнення щодо коментарів щодо мого наміру припинити трудові відносини з університетом. Тому повідомляю, що в основі цього мого кроку лежить низка причин особистого характеру, серед них, зокрема, мій передпенсійний вік, а також пов’язана з цим потреба завершити дисертаційну роботу, для чого потрібно більше вільного часу. Адже підготовка, проведення та опрацювання результатів експедиційного дослідження забирає у мене майже весь рік.
Наголошую, що я припиняю лише викладацьку роботу, продовжуючи бути директором археологічного музею університету (на громадських засадах, як і раніше), продовжуючи опрацювання його матеріалів.
Жодних претензій до керівництва інституту, а тим більше – університету не маю. Ректору А.І.Кузьмінському вдячний за розуміння і сприяння в організації музею.
Ще раз дякую, але прошу не робити мене фігурою штучного скандалу.
Сиволап М.П.
05.07.2013 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter