Яндекс: Готуючись до ЗНО та іспитів, черкащани найчастіше цікавилися, як списати, де сховати "шпору" й кому молитися

Яндекс: Готуючись до ЗНО та іспитів, черкащани найчастіше цікавилися, як списати, де сховати "шпору" й кому молитися   За інформацією прес-служби компанії Яндекс-Україна, з початку року українські користувачі задали Яндексу понад півмільйона запитів про іспити та зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). У червні сплеск інтересу до теми ЗНО був настільки сильним, що вона кілька тижнів поспіль трималася серед найпопулярніших тем пошукових запитів до Яндекса.
Якщо напередодні офіційного старту зовнішнього тестування одним із найпопулярніших запитів на цю тему був [онлайн тестування зно], то в розпал оцінювання його обігнали [таблиця переведення балів зно] та [як дізнатися результати зно]. Також серед популярних запитів про ЗНО – [як скласти зно якщо нічого не знаєш].
Що найчастіше шукали про ЗНО:
1. онлайн-тести та підготовка до іспіту
2. персональна сторінка учасника
3. реєстрація на іспит
4. відповіді
5. результати
Зовнішнє незалежне оцінювання проводилося з 11 предметів – обов'язкових і на вибір. Найчастіше випускники задавали запити про українську мову та літературу – їх було понад чверть від усіх запитів із зазначенням предмета. Шукали [список літератури на зно 2013 з української літератури], [відповіді на зно з української мови] та [шпори укрмова зно 2013]. На другому і третьому місцях серед предметів – хімія та біологія відповідно.
Крім ЗНО, школярі та студенти з Черкас та Умані турбувались і про інші іспити. Одні підійшли до питання ґрунтовно – [як підготуватися до іспиту за рік], а деякі спохватилися в останній день – [як вивчити все до іспиту за одну ніч]. Старанно робили шпаргалки та ще старанніше шукали в Яндексі, куди їх сховати та як потім із них списати – [у меня завтро зно как можно заховать шпоргалки что бы их не увидели учителя]. А ще багато молились і дотримувались обрядів – [кому поставити свічку щоб вдало скласти іспит].
Що ще запитували мешканці Черкащини про ЗНО та іспити в Яндекса:
[молитва за студента, який складає іспит]
[як непомітно списати на іспиті при комісії]
[психологічне дослідження стресу в ситуації іспиту]
[єнот на іспиті]
[де краще сховати шпаргалку на іспитах]
26.06.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter