46 черкаських школярів отримали грамоти й гроші за перемогу в усеукраїнських олімпіадах

46 черкаських школярів отримали грамоти й гроші за перемогу в усеукраїнських олімпіадах У Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося міське свято відзначення переможців олімпіад, конкурсів, інтелектуальних та творчих змагань "Перші перемоги". Як інформують у прес-службі Черкаського МВК, 46 школярів отримали грамоти та грошові винагороди за перемоги у Всеукраїнських олімпіадах, Всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук та Міжнародному мовно-літературному конкурсі серед учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Дипломи та грошові премії вручили і педагогам, які підготували талановитих школярів: за перше місце премія склала п'ять тисяч гривень, за друге – дві тисячі, за третє – тисячу.
Найбільш масовими інтелектуальними учнівськими змаганнями є олімпіади з 21 навчальної дисципліни. У цьому навчальному році в міському етапі взяли участь 2033 черкаських школярі. На Всеукраїнських олімпіадах переможцями стали 33 учні: перших місць вибороли чотири учні, других – 10, третіх – 19. Найбільша кількість призових місць зайнята учнями Першої міської гімназії та фізико-математичного ліцею.
– Не менш важливим є конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який потребує від його учасників уміння працювати з інформацією, проводити дослідження, аналізувати й узагальнювати, – розповідає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ірина Топчій. – У Всеукраїнському етапі взяли участь 23 черкаських учні, з них 13 посіли призові місця (одне перше місце, шість других та шість третіх.
Найбільшу кількість призових місць вибороли учні фізико-математичного ліцею – три, ЗОШ №4 – два, по одному призеру мають СШ №17, 27, Перша міська гімназія, гуманітарно-правовий ліцей, гімназія №31.
У ІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів перше місце здобула вихованка колегіуму «Берегиня», а третє школи № 25.
12.06.2013 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter