Жуковська тягне на себе "мерську ковдру"? Ставлениця Фірташа "розрулює" ситуацію із 34-ю школою

Жуковська тягне на себе "мерську ковдру"? Ставлениця Фірташа "розрулює" ситуацію із 34-ю школою На своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська прокоментувала ситуацію, що склалася у ЗОШ №34.
Ситуація із 34 школою близька до позитивного розв’язання
У четвер 25 квітня організували розширену зустріч усіх зацікавлених сторін довкола конфлікту у школі №34. Ми тривалий час спілкувалися із педагогічним колективом, директором, реагували на звернення батьків. Намагалися розібратися у ситуації, також з точки зору права. Провели декілька зустрічей із керівником депутатської комісії з питань освіти Василем Пивоваровим і вийшли на певний алгоритм дій.
У четвер, на зустрічі були присутні більшість педколективу школи, разом із нинішнім та попереднім директорами, представники батьківського комітету, керівник комісії міськради з питань освіти Василь Пивоваров, а також заступник голови департаменту освіти Євген Степко.
Як з’ясувалося, це була перша зустріч у такому розширеному форматі. Напевно багато болісних питань можна було б зняти, якби така зустріч відбулася до прийняття рішення про закриття школи. Після тривалої та непростої розмови ми змогли узгодити подальший план дій. Педколектив, спільно із батьками та допомогою нашию юристів пишуть звернення на ім’я керівника профільної комісії Василя Пивоварова, а той виносить питання щодо школи на обговорення міської ради. Думаю, що думка вчителів та батьків також буде вислухана під час розгляду цього питання.
Дякую усім учасникам за конструктивну позицію та намагання знайти спільну мову у вирішенні проблеми. Хочу сказати, що такі ініціативи знизу є дуже корисними – вони свідчать, що альтернативу громадянському суспільству немає.
29.04.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter