Жуковська протестує проти намірів Одарича й Топчій реорганізувати спортивний ліцей №34

Жуковська протестує проти намірів Одарича й Топчій реорганізувати спортивний ліцей №3411 квітня у Черкасах на сесії міської ради депутати розглянули питання про ліквідацію міської загальноосвітньої школи №34. Педагогічний колектив та батьків учнів про це не повідомили. Проти закриття закладу виступила почесний президент публічного акціонерного товариства "Азот" Валентина Жуковська, 53 роки.
Черкаська ЗОШ №34 розташована в районі Митниця. Там навчаються 600 учнів.
— Сьогодні у Черкасах, напевно, не залишилося жодної школи, якої я чи наш представник не пройшли б від першого поверху до останнього, — говорить Валентина Борисівна. — Серед моїх основних пріоритетів — підтримка творчої реалізації шкільної молоді, розвиток позашкільної освіти. Нещодавно я вкотре відвідала школу №34. Це одна з найбільших непростих шкіл на Митниці. Через свій статус загальноосвітньої та спортивну спеціалізацію заклад популярний серед учнів та батьків. Але головне — тут мають можливість навчатися діти із особливими потребами, дуже багато школярів із малозабезпечених родин, є також діти-візочники. У п'ятницю спробувала розібратися у ситуації та зустрілася із педагогічним колективом школи. Мушу сказати, ситуація непроста. І при цьому люди добре розуміють об'єктивні складнощі із фінансуванням. Але водночас вони так само потребують уваги та поваги з боку міської влади.
Валентина Жуковська запропонувала представникам педколективу зустрітися із депутатами міської ради, членами профільної комісії з питань освіти, аби вирішити питання так, щоб школа працювала й надалі.

Марина Григір gazeta.ua
22.04.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter