Топчій про майбутнє ЗОШ №34: відбудеться лише юридична реорганізація

Топчій про майбутнє ЗОШ №34: відбудеться лише юридична реорганізаціяУ департаменті освіти й гуманітарної політики Черкаського МВК прокоментували наміри щодо майбутнього Черкаської ЗОШ - ліцею спортивного профілю №34. Як ми вже повідомляли, на сесії міської ради 11 квітня винесено питання про ліквідацію цього навчального закладу та створенню на його місці нового.

У Черкасах планують створити спеціалізовану школу спортивного профілю «Тріумф» на базі нинішнього навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34». Це дасть можливість залучати дітей до занять спортом ще із першого класу. Проект рішення розглядатимуть депутати на наступному засіданні сесії.

- Навчально-виховний комплекс, яким нині є школа № 34, дозволяє розвивати спортивний напрямок лише із 10 класу, - розповідає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ірина Топчій. – Але ми хочемо створити повноцінну школу зі спортивним ухилом, аби дітки ще з першого класу могли долучатись та активно займатись спортом. Адже практично усіма видами спорту потрібно починати займатись ще з раннього віку. І ми надамо дітям нашого міста таку можливість та створимо всі умови для цього.

Як зазначає Ірина Топчій, усі нинішні працівники школи будуть працевлаштовані, усі діти навчатимуться у цій школі і надалі. Відбудеться лише юридична реорганізація для можливості залучення більшої кількості учнів школи до занять спортом.
09.04.2013 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter