Одарич та Топчій потай від вчителів і батьків зібралися ліквідувати ЗОШ-ліцей спортивного профілю №34

У порядку денному сесії Черкаської міської ради на 11 квітня під №17 внесено проект рішення «Про створення Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів спортивного профілю «Тріумф» Черкаської міської ради Черкаської області та ліквідацію Черкаського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34» Черкаської міської ради Черкаської області».
До Провінції зателефонували викладачі цього навчального закладу, які випадково дізналися про те, що міська рада зібралася їх ліквідовувати. Нагадаємо, що «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34» була створена на базі ЗОШ №34. Під час реорганізації виникла конфліктна ситуація із директором ЗОШ №34 Віталієм Дейнегою. Він опротестував своє звільнення з посади в суд. На даний час в справі про звільнення Дейнеги крапку поставив Верховний Суд України, який став на бік Віталія Михайловича.
- Зараз в нашій школі два директори – поновлений після рішення Верховного Суду Віталій Дейнега та Віра Мукан, призначена директором школи після реорганізації, - говорить один із вчителів школи. – Ситуація абсурдна: нас змушують брати відпустки за свій рахунок, щоб платити зарплату Дейнезі, якому, в свою чергу, не дають в школі нічого робити...
За словами педагогів, вони випадково дізналися про наміри міської ради ліквідувати їхній навчальний заклад та створити на його базі новий.
Про те, якою є атмосфера в поки що ««Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34» можна зрозуміти з перегляду відео, зробленого одним із учнів школи. Перед дітьми з`ясовують стосунки двоє директорів: колишній-поновлений Дейнега та чинний – Мукан.
09.04.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter