40 черкаських школярів з малозабезпечених сімей 2 роки безкоштовно вчитимуть англійську мову в рамках проекту Посольства США

40 черкаських школярів з малозабезпечених сімей 2 роки безкоштовно вчитимуть англійську мову в рамках проекту Посольства США Посольство США в Україні оголошує про початок конкурсу серед учнів старших класів м. Черкаси для участі у Програмі стипендій з вивчення англійської мови. Про це інформують у Черкаському МВК. Програма надасть можливість 40 учням міста із малозабезпечених сімей та учням з обмеженими фізичними можливостями віком 14-16 років безкоштовно вивчати англійську мову протягом двох років за комунікативною методикою і з використанням американських навчальних посібників.

Заняття проходитимуть із березня 2013 до грудня 2014 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи №5 з інклюзивною формою навчання. Програма передбачає заняття англійською мовою в позакласний час тричі на тиждень, включаючи роботу з комп’ютером, участь у громадських та культурних заходах, а також інтенсивні літні мовні школи протягом двох тижнів у червні 2013 і 2014 року. Після закінчення програми учасники отримають сертифікати від Посла США в Україні.

Для участі в програмі учасники будуть відібрані у відкритому конкурсі. До участі запрошуються учні старших класів віком 14-16 років із малозабезпечених сімей та з обмеженими фізичними можливостями м. Черкаси: які мають базові знання англійської мови; мотивацію вивчати англійську мову; можливість регулярно відвідувати всі заняття протягом двох років і мають гарну дисципліну.

Заявка на участь складається із заповненої аплікаційної форми, короткого есе українською або англійською мовою про зацікавлення учня у вивченні англійської мови, офіційного документа, який підтверджує, що учень походить із малозабезпеченої родини та/або є дитиною з обмеженими фізичними можливостями.

Для отримання бланків анкет та подання заявок для участі у конкурсі можна звертатися до Таран Ірини Іванівни за адресою: м. Черкаси, 18005, Різдвяна, 60, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Черкаської міської ради Черкаської області.
05.03.2013 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter