НОВИНА ЧИТАЧА: Про монолог Ірини Топчій перед батьками під пильним наглядом директорів шкіл

НОВИНА ЧИТАЧА: Про монолог Ірини Топчій перед батьками під пильним наглядом директорів шкілНа поштову скриньку редакції надійшов лист від Олега Б. про загальноміські батьківські збори за участі керівника департаменту освіти й науки Черкаського МВК Ірини Топчій. Очима батька збори проходили так:
«7 лютого в приміщені центру дитячої та юнацької творчості відбулися загальноміські батьківські збори. Така зустріч проведена за ініціативи департаменту освіти та гуманітарної політики. До участі в заході було запрошено представників батьківських комітетів та директорів шкіл (хоча в повідомлені прес-служби говорилося про загальноміські батьківські збори, що автоматично розуміється, як запрошення всіх бажаючих батьків). Сам захід нагадував монолог Ірини Вікторівни Топчій, яка протягом однієї години розхвалювала роботу департаменту. Далі присутнім було запропоновано ставити питання, які їх турбують. Нажаль, охочих виступити, поставити питання було дуже мало. Це можна пояснити присутністю директорів відповідних шкіл, яких було спеціально запрошено, щоб у випадку незручних питань Топчій «переводити стрілки» на директорів, а самій залишатися «білою і пухнастою».
Схоже, що департамент освіти під керівництвом Топчій за допомогою таких заходів готує стратегію для оборони проти можливих виступів, критики батьків та вчителів, які неодмінно будуть у зв`язку з тотальною економією та оптимізацією, яку проводить департамент. На випадок майбутніх протестів Ірина Вікторівна матиме відповідь, що усе погоджено, обговорено з делегатами від батьківських комітетів.
На запитання до залу чи потрібні такі зустрічі громадськості, зал відповів, що формат монологу їх не цікавить. А якщо зустрічі будуть побудовані на прийняті реальних рішень то вони повинні відбуватися якомога частіше...»
08.02.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter