У центрі Черкас "Свобода" запустила в небо кульку з портретом "істоти" Табачника

У центрі Черкас "Свобода" запустила в небо кульку з портретом "істоти" Табачника25 грудня Черкаська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" спільно з осередками молодіжних організацій "Сокіл" та "Студентська Свобода" провели пікетування Черкаської ОДА на знак протесту проти призначення Дмитра Табачника міністром освіти і науки, молоді та спорту України, пише gazeta.ua.
Також були присутні представники партій "УДАР" та "Фронт змін".
"Дмитро Табачник - це єдиний міністр освіти в Україні, який викликає таку хвилю обурення та громадського спротиву. Він є не лише низькокваліфікованим освітянином, а й одіозним україноненависником, що проявляє відверто свою зневагу до цілих груп українців. Ми не можемо погоджуватися на перебування цієї істоти на посаді міністра української освіти", - зазначив керівник черкаської "Свободи" Юрій Ботнар.
У "Свободі" переконані, що особа, яка засвітилася у кількох корупційних скандалах, зокрема щодо викрадення і привласнення картин з фонду державних галерей, не може бути на державній посаді взагалі.
"Серед конкретних претензій з боку черкащан до Табачника є: провалення кількох вступних кампаній, присвоєння звання професора аферисту-кримінальнику Слюсарчуку, викрадення музейних документів, закупівля підручників за космічними цінами", - перерахував Ботнар.
Перед завершенням заходу учасники зібрання запустили в небо повітряну кульку з портретом Табачника, до якої був прикріплений лист Миколі Азарову.
"Ми вимагаємо відставки Табачника з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту України, або принаймні усунути його від виконання посадових обов'язків до завершення розслідування діяльності на державних посадах депутатською слідчою комісією", - сказав Ботнар.
В`ячеслав Ромодан
26.12.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter