Перша міська гімназія Черкас – лауреат конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України»

Перша міська гімназія Черкас – лауреат конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України»Із 22 по 24 жовтня в Українському столичному домі проводився фінал Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Перша міська гімназія Черкас стала лауреатом та отримала Диплом у номінації «Освітні послуги».
Нагороди отримала Заслужена вчителька України Валентина Береславська, повідомили в Черкаській міській раді.
У дні проведення фіналу конкурсу в Українському домі було інстальовано експозицію «Відомі постаті гімназії». Також у Києві відвідувачі конкурсу могли отримати інформацію про гімназію.
Довідка: 100 кращих товарів України – виставка продукції, що проходить щорічно в «Українському домі» за підтримкою «Держспоживстандарту». Організатор виставки – Державне підприємство «УкрНДНЦ». Виставка передбачає проведення конкурсу, на якому спеціальна комісія визначає переможців. Конкурс проводиться з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів.
01.11.2012 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter